logo

reklam

SON İÇ SAHA MAÇI BU HAFTA SONU

TÜRKİYE Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor, bu hafta sonu sezonun son iç saha mücadelesinde Altınordu Belediye’yi konuk edecek.
Sezona büyük umutlarla başlayan yeşil beyazlılar, ligin ilk haftalarında aldığı kötü sonuçların ligin ikinci yarısında devam etmesi sonucu şampiyonluk yarışından erken koptu.
Yeşil beyazlılar ligin son iç saha mücadelesinde Altınorduspor karşısında taraftarları önünde üç puan için mücadele edecek. Yeni Amasyaspor ligin son maçında ise 1074 Çankırıspor’a konuk olacak.

ŞAMPİYON BELLİ
TÜRKİYE Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda ligin bitimline iki hafta kala Yozgatspor 1959 şampiyonluğunu ilan etti.
Yozgatspor 1959 ligin bitimine iki hafta kala Turhalspor deplasmanında rakibini 10-0 gibi farklmı yenerek ligde şampiyonluğunu ilan etti. Yozgatspor 1959’un ligdeki en yakın takipçileri Çarşambaspor ise Altınordu Belediye deplasmanında 1-1 berabe kaldı. Diğer rakibi Ünye 1957 ise Ladik Belediye deplasmanında sahadan 3-1 mağlup aylrıldı. Yozgatspor 1959’un şampiyonluğu kendisinin galip gelmesi durumunda yeterli oluyordu. Fakat iki rakibide puan kaybedince fark iyice açılmış oldu.
Yozgatspor 1959 bu hafta sonu kendi evinde ve taraftarları huzurunda Sungurlu Belediye’yi ağırlayacak ve şampiyonluk turu atacak.
BAl 4. grubunda ligden düşen takım olarak Safranbolu Belediyespor garantilerken ikinci takım olarak son iki haftaya Kastamonu Özel İdarespor rakibi Havza Belediye’ye karşı biraz olsun avantajlı. Kastamonu Özel İdare ligde rakibi Havza Belediye’den 4 puan önde bulunuyor. Bu hafta sonu Kastamonu Özel İdarespor konuk edeceği Havza Belediye karşısında yenilmezse ligden düşen ikinci takım Havza Belediye olacak. Havza Belediye’ye ligde kalma umutlarını sürdürmesi için mutlak galibiyet gerekiyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.