logo

reklam

Taraftar istifa istedi

TÜRKİYE Bölgesel Amatör Ligi BAL 4 ncü grubunda yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor lige havlu attı.
Lige şampiyonluk hedefi ile başlayan ve “Bu Sene O Sene” paralası ışığında kaybedilen puanlar, ligde şampiyonluk hedefinden erken kopmasına neden oldu.
Yeşil beyazlılar mutlak galibiyet için çıktığı Çarşambaspor maçında futboldan uzak bir orta saha mücadelesi içinde geçen ilk yarıda yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor’un cılız atakları gol getirmedi. İlk yarı başladığı gibi bitti.
İkinci yarıda ilk yarıya oranla daha diri göçüken ve kontra ataklarla yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor kalesinde tehlikeli olan Çarşambaspor daha çok gol posizyonuna giren taraf oldu. Yeni Amasyaspor’dan Sani’nin orta sahada kaptırdığı top, Çarşambaspor için ani atak oldu. 77. dakikada Ceza sahası içinde Kemal Sabri Bayraktar vurdu top Yeni Amasyaspor kalesinin üst direğinden geri döndü. Dönen topu takip eden Sabri Kemal Bayraktar defans ve kalecinin boş bakışları içinde top kaleye gitti. 0-1 Bu golden sonra karşılıklı gol posizyonları kaçtı. 90 dakikada Danilo Olivera kırmızı kart gördü. Maçta 0-1 Çarşambasporun galibiyeti ile bitti.
TARAFTAR YÖNETİMİ İSTİFAYA DAVET ETTİ
Maçtan sonra tribünleri dolduran çok az sayıda taraftar yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor yönetimine büyük tepki gösterdi. Yönetimi istifaya davet eden taraftar erken kaçan şampiyonluğun faturasını yönetime kesti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle