logo

reklam

Taraftar Rekor Peşinde. Erbaaspor taraftarı maça alınmayacak

yeni amasyaspor taraftarTaraftar Rekor Peşinde
Taraftar şampiyonluk meşalesini yaktı
Bölgesel Amatör liginde macedele veren yeşil beyazlı Yeni Amasyasporun, Erbaaspor ile pazar günü oynayacağı maçta en önemli güçlerinden biri taraftar olacak. Bu sezon önceki yıllara göre daha fazla destek veren taraftarların tribünleri doldurarak zorlu maçın kazanılmasında önemli bir görev üstlenmeleri bekleniyor.
Amasya’nın her köşesinden ve hayatın her renginden oluşturduğu yeni yönetim kadrosu ile birlikte Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL’da ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
Yapılan çalışmalar sonucu köklü bir külüp olmanın verdiği ruh ile birlikte yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor, şimdi de 3 Nisan pazar günü oynanacak olan şampiyonluk maçında taraftar rekoru kırmaya hazırlanıyor.
Yeni Amasyaspor taraftarı şampiyonluk meşalesini yaktı. Pazar günü Erbaaspor karşısında alınacak galibiyetin yılların özlemini bitireceğine inanan taraftar, yaktığımız meşela, şampiyonluk ateşi ile söner. dediler.
Şampiyonluk Maçına Taraftar Yasağı
Erbaaspor taraftarı maça alınmayacak
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda şampiyonluk mücadelesinde düğümü çözecek maç olarak görülen Yeni Amasyaspor ve Erbaaspor arasında oynanacak futbol karşılaşmasında, Erbaaspor taraftarları olmayacak.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin başkanlığında toplanan İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında alınan karar gereği Erbaaspor taraftarı maça alınmayacak.
Vali Çomaktekin, “Spor dostluğa, kardeşliğe vesile olmalıdır.” dedi.
Yeni Amasyaspor ve Erbaasporun 2015-2016 futbol sezonunda iyi bir ivme yakalayarak sezonu büyük bir başarı ile geçirdiklerini belirterek, sezonun tek bir şampiyonu olacak. Bu şampiyonda bu hafta yapılacak olan her iki takım arasındaki 90 dakikalık mücadele tayin edeceğe benziyor. Bu müsabakanın da dostluk ve centilmenlik havası içerisinde geçeceğine inanıyorum. dedi.
Emniyet ekiplerinin Erbaa’dan taraftar gelme olasılığına karşı şehrin giriş noktalarında tedbir alacak.

Share
1438 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle