logo

reklam

Taraftarlara Şampiyonluk Hediye Edeceğiz

YENİ Amasyaspor Başkan yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Kavaklıoğlu, lig sonunda taraftarlara şampiyonluk hediye etmek istediklerini söyledi.
Ligde deplasman maçlarında puan kaybı yaşadıklarını ve bu hafta sonu Sivas Demirspor karşısında alınacak galibiyetin önemli olduğunu belirten Kavamlıoğlu, “Ligde zirve mücadelesi verdiğimiz Şarkışla maçında biz iyi oynamadık ama hedefimiz öncelikle 3 puandı. Bu bakımdan iyi sonuç oldu. Şimdi önümüzde Sivas Demirspor maçı var. Bu maçı da kazanmak istiyoruz. Lig uzun bir maraton, beraberlikler, mağlubiyetler olacaktır. Ancak biz lig sonunda taraftarlarımıza şampiyonluk hediye etmek istiyoruz” diye konuştu.
Kavaklıoğlu “Kimin kimle oynayacağı bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi oynayacağımız rakibe bakıyoruz ve bu hafta ki rakibimiz de Sivas Demirspor” dedi.
“Ligin daha 8. haftasını oynuyoruz, ilk yarının bitmesine 5 hafta var. Ligin bitmesine ise 18 hafta var. Ortada 54 puanlık bir hafta” olduğunu belirten Ahmet Kavaklıoğlu, Geride olmalarına rağmen kimsenin endişe yaşamaması gerektiğini belirterek, “Maç bu, Yeni Amasyaspor kazanacaktır, kaybedecektir ama Yeni Amasyaspor bu sene şampiyon olacaktır. Kimsenin endişesi olmasın.” diye konuştu.
Yeni Amasyasporun güçlü bir kadrosunun olduğuna dikkat çeken Kavaklıoğlu, Yeni Amasyasporun en büyük avantajının güçlü ve takımına inanmış taraftar topluluğunun olmasıdır. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle