logo

reklam

Tarihe saygısızlık

Amasya’da Hatuniye mahallesindeki tarihi binaların duvarları duyarsız işletmelerin vitrini gibi kullanılırken aşıkların isimlerini yazmasıda tepki çekiyor.
Tarihi ve doğal değerleriyle dünyanın en önemli turizm kentleri arasında yer alan Amasya’da, Turizm merkezi olarakda gösterilen Hatuniye mahallesindeki duvarlarında duyarsız işletmelerin bu tarihi duvarları bir vitrin gibi kullanmaları ve tarihi doku üzerinde görüntü kirliliği yaratmaları Amasya’ya gelen yerli ve yabancı turist tarafından büyük bir tepkiyle karşılanıyor. Tarihi yapı duvarlarının Amasya ile özleşmeyen g çeşitli giysilerle ve tablolarla birlikte tarih ve isimlerle kirletilmesine tarihe saygısızlık olarak değerlendiren yerli ve yabahcı turistlerce tepki gösterildi.

“SAHİP ÇIKMALIYIZ”
Bu görüntülere ‘korkunç bir saygısızlık’ olarak nitelendiren bir Amasyasver, “Biz de fotoğrafladık ve kamuoyunu bilgilendirelim istedik. Çünkü bu tür görüntüler birçok benzer tarihi eserin üzerinde görebiliyoruz. Bu tür değerlerimizi bu şekilde kirletmemeli ve sahip çıkmalıyız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle