logo

reklam

TDED yönetimine ‘Külliye’ daveti

TDED yönetimine ‘Külliye’ daveti Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Amasya Şubesi (TDED), 15 Mart’ta Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılacak olan ödül törenine davet edildi.
TDED Amasya Şube Başkanı Hüseyin Menç, T.C Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilen Türkiye’nin Darbeler Tarihi ve 15 Temmuz Milli İrade Zaferini konu alan “Liseliler Destan Yazıyor” başlıklı deneme, hikaye ve şiir yarışmasının ödül töreninin 15 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılacağını belirterek “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan ödül törenine TDED Amasya Şube yönetimi olarak katılacağız. “Dilimiz Kimliğimizdir” parolasıyla Amasya’da kültür ve sanat alanında başarılı ve etkili çalışmalara imza atan TDED Amasya Şubesi de “Liseliler Destan Yazıyor” adlı yarışmanın ödül töreninde yerini alacak.” dedi.
Menç, eğitim, kültür ve sanat alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına özel bir önem veren ve ulusal çapta bir bilinç oluşturmayı amaçlayan faaliyetleri himaye eden Cumhurbaşkanlığının öğrencilere ve gençlere yönelik bu tür organizasyonları teşvik ettiğini sözlerine ekledi.

Liseli öğrenciler destan yazdı!
Amasya Anadolu lisesi Öğrencisi Dilde Duru’ya Teşvik Ödülü
AMASYA Anadolu Lisesi öğrencisi Dilde Duru, “Türkiye’nin darbeler tarihi ve 15 Temmuz Milli irade zaferi” konulu yarışmalarda şiir dalında teşvik ödülüne layık görüldü.
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde “Liseliler Destan Yazıyor” adlı, Türkiye’nin darbeler tarihi ve 15 Temmuz Milli irade zaferi konulu yarışmanın, şiir dalında Amasya Anadolu Lisesi öğrencisi Dilde Duru Türkiye yarışmasında teşvik ödülüne layık görüldü.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle