logo

reklam

Teröre hayır, kardeşliğe evet

terör asaSTK’lar teröre karşı ortak açıklama yaptı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “17 Eylül Perşembe günü Türkiye’nin dört bir tarafından gelip toparlanma kararı aldık. 16.30’da tüm Türkiye’yi Ankara Sıhhiye meydanına davet ediyoruz. Terörü lanetleyen ve kardeşliğimize sahip çıkan toplum ve vatandaşlarımıza çağrı yapıyoruz. Teröre hayır, kardeşliğe evet diyoruz.” dedi
Hisarcıklıoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:
Ülkenin tamamında birlikte yaşama iradesi göstermeliyiz. Gün birlik olma günüdür. Türkiye’nin her bölgesinde örgütlü kuruluşlar olarak bir aradayız. 17 Eylül Perşembe günü Türkiye’nin dört bir tarafından gelip toparlanma kararı aldık. 16.30’da tüm Türkiye’yi Ankara Sıhhiye meydanına davet ediyoruz.
Terörü lanetleyen ve kardeşliğimize sahip çıkan toplum ve vatandaşlarımıza çağrı yapıyoruz. Teröre hayır, kardeşliğe evet diyoruz. Vatandaşlarımızın can güvenliği ve huzur en büyük önceliğimizdir. Gelin kardeşlik irademizi herkese gösterelim, toplumu germekten kaçınalım. Başka Türkiye yok.
17 Eylül’deki büyük buluşmada bu mesajı vereceğiz. Terörü lanetleyecek, kardeşliğimize, özgürlüğümüze sahip çıkacağız. Umut dolu geleceğimize odaklanacağız. Tek bir vücut olup hep bir ağızdan teröre hayır, kardeşliğe evet diyeceğiz. Millet olarak kirli oyunu bozacağız. Büyük dayanışmada buluşmak dileğiyle. Herkesi bekliyoruz. Diyoruz ki bayrağınızı alın gelin.
Buarada Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü hedef alan terör saldırısı karşısında herkesi kenetlenmeye çağırdı. Kırlangıç: “Huzurlu ülkemizin huzurunu bozmayı hedefleyen bu terörü şiddetle kınıyoruz, lanetliyoruz. 17 Eylül’de Ankara’da yapılacak olan Teröre hayır, kardeşliğe evet mitingine ATSO olarak katılacaklarını ve bu anlamlı mitinge Amasyalıları davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Share
1589 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle