logo

reklam

Terzi, “Dualarımız Mehmetçik içindir.

Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Afrin operasyonundaki askerler için dua etti Amasya’da Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Suriye’nin Afrin bölgesindeki terörist gruplara yönelik yapılan ’Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlere dualarla destek oluyor.
Amasya Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen üyeleri Türk askerine dua etti. Defterdarlık önünde İstiklal Marşı okuyarak, Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan tüm askerlere dua ettiklerini ifade eden Türkiye Kamu-Sen Amasya İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Kamil Terzi, “Dualarımız Mehmetçik içindir. Allah muzaffer eylesin ve tüm evlatlarımızı korusun inşallah” dedi.
terzi, “Devletimizin bekası, milletimizin huzur ve güvenliği için, yanı başımızda belli odaklarca desteklenerek büyütülen ve askeri bir güç haline getirilmek istenilen terör örgütünün bertaraf edilmesi maksadıyla Türk Ordusu’nun Afrin’de başlattığı harekatın hayırlı olmasını dileriz. Yürekten inanıyoruz ki bu harekatla, Türk milletinin ve Devletinin bölgedeki varlığına kast eden terör örgütlerine ve on binlerce kilometre öteden gelerek yaşamakta olduğumuz topraklarımıza fiili müdahalede bulunup, kendince yeni bir düzen kurmak, Türk milletine ayar vermek, hesap sormak ve bedel ödetmek gibi bir gaflete kapılan sözüm ona büyük devletlere Türk’ün iradesini, kararlılığını ve gücünü bir kere daha göstereceğiz.”
Grup, askerler için edilen dua edilmesi ve basın açıklamasının ardından dağıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle