logo

reklam
27 Şubat 2017

Tinerciler Evleri Yaktı

YANGINTinerciler Evleri Yaktı
Eski binaları kullandıkları iddia edildi.
AMASYA Beyazitpaşa mahallesinde tinercilerin yaktığı iddia edilen ahşap dört bina alev alev yandı.
Olay, Amasya merkez Beyazitpaşa mahallesinde geçtiğimiz gece yarısından sonra meydana geldi. İddiaya göre, tinercilerin kaldığı ahşap evde binada bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen alevlerin, Amasya Belediyesi İtfaiye Ekiplerince kontrol altına alındıktan sonra, aynı mahallenin bir üst sokağında başka bir evden alevler yükseldi. Beyazitpaşa mahallesindeki yangının büyümesi üzerine Orman Bölge müdünlüğü ve Ziyaret Belediyesinden yangın ekipman yardımı istendi. Çok sayıda itfaiye, 112 ve polis ekibi yangın mahalline sevk edildi.
Yaklaşık 2 saat boyunca yanan evler itfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucu kontrol altına alındı. Meydana gelen yangında can kaybı yaşanmazken dört bina kullanılamaz hale geldi. Dört binada hasara neden olan yangının çıkış nedeni ve hasar tespitiyle ilgili çalışma başlatıldı. Mahalle sakinleri, madde bağımlısı gençlerin eski binaları kullandıklarını iddia etti.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Buarada Amasya Polisi’nin çevre mobese ve güvenlik kameralarını incelemeye aldığı ve ayrıca, polisin küçük yaşta bir madde bağımlı kişiyi gözaltına aldığı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle