logo

reklam

Tonga; İnsana hizmet kalitemiz birinci önceliğimiz

dr. faruk tongaAmasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Faruk Tonga, Amasya il genelinde bulunan hastanelerde, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerle kadrolaştıklarını, poliklinik servislerinin modernleşmesi ile hastanelerde kalitenin arttığını söyledi.
Sağlam bir psikoloji, bilgi, tıbbi alt yapımız ve hizmet kalitemizle birinci önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olduğunu belirten Op. Dr. Faruk Tonga, “Amacımız hastanelerimizi koşullar çerçevesinde, gerek doktor ve personel ve gerekse tıbbi araç ve gereç açısından tam donanımlı hale getirmek ve tedavilerinin herhangi bir hastaneye gönderilmeden Amasya’da başlayıp, burada bitirmelerini sağlamak” dedi.
Amasya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Faruk Tonga, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Tıbbi Cihaz ve Tıbbi Hizmet Alımları Planlama Daire Başkanlığı tarafından 2015 Merkezi Alım Planı kapsamında; Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne: Dijital Mamografi Cihazı, Video Endoskopi Cihazı, Çift Dedektörlü Dijital Röntgen Cihazı, Üst Düzey Renkli Doppler USG Cihazı (2 adet), Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi’ ne Dijital Mamografi Cihazı, Çift Dedektörlü Dijital Röntgen Cihazı, Dijital Seyyar Röntgen Cihazı, Suluova Devlet Hastanesi’ ne U Kollu Dijital Röntgen Cihazı tahsis edildiğini ve kurulumları sağlandığını, Ayrıca, Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne: HD Endovizyon Sistemi ile Renkli Ekokardiyografi Cihazı (2 adet) nın ise kısa sürede tahsis edileceğini belirtti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle