logo

reklam

Topal; HES’i yaptırmayacağız.

ramis topalCHP 24. Dönem Amasya milletvekili Ramis topal, Yeşilırmak Vadisini hiç pahasına yandaşlara parsel parsel satanlar yarın mutlaka bu halka hesap vereceklerini unutmasınlar. dedi.
Amasya’ya yapılmak istenen HES için köylü vatandaşlara “yanınızdayım, destekçinizim” diyen Topal, köylüye, Her platformda yanınızda olup HES’i yaptırmayacağız.
“Köylü vatandaşlarımızın bir avuç toprağını elinden almalarına izin vermeyeceğiz” diyen Ramis Topal, Yeşilırmak havzasına yapılan ve yapılması planlanan HES’lere karşı yürüttüğü kampanyayı Milletvekilliği sonrasında da devam ettirdiğini belirterek, Bugün vatandaşın yararına gibi gösterilen HES’lerin yarın önce köylülerin sonra da vatandaşların susuz kalmasına neden olacağını söyledi.
CHP Amasya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Nusret Öner ve Niyazi Altun, İl Genel Meclisi Üyesi Ali Haydar Öz ile Amasya’nın Keçili, Yeşildere, Albayrak ve Hasabdal köylerini ziyaret eden 24. Dönem CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal, “bu mücadele halk mücadelesidir, Milletvekili olmasak da bu mücadeleye devam etmek mücadeleye olan bağlılığımızı gösterir” dedi.
Buarada köylüler, “Deremize doğamıza dokunmasınlar. Bizi susuz nefessiz bırakmasınlar toprağımızı elimizden almasınlar” dediler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle