logo

reklam

Topal; Mücadeleden hiç bir zaman kaçmadım.

ramis topal

CHP önceki milletvekili Ramis Topal, “Türkiye artık yeni bir sürece girmiştir. Siyasi tarihin en zor ve zahmetli dönemi olan 24. dönem bitmiş artık yeni umutlar getirmesini temenni ettiğimiz 25. dönem başlamıştır.” dedi.
“Türkiye diktatörlüğün kenarından dönmüş, zulmü ve hukuksuzluğu farketmiş ve artık diyalog vaktidir demiştir.” diyen Topal, Demokrasinin gereği olan diyalog ve ortak akıl artık Türkiye’de hakim olmasını tüm millet olarak beklemekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti çok hızlı bir şekilde hukukun üstünlüğünü sağlayacak, bozulan ekonomik düzeni yeniden düzenleyecek ve emekçinin hak ettiği kazanımları dağıtılacaktır. dedi.
4 yıl boyunca hizmet, mücadele ve temsil edilme konusunda çalıştık, Cumhuriyet Halk Partisinin çıtasını ciddi anlamda yukarıya çıkardık. Bundan sonra bu çıtanın daha fazla yükselmesi için artık sizlerle birlikte, sizlerin arasında mücadele etmeye devam edeceğini belirten önceki CHP Amasya milletvekili Ramis Topal, Yine köylerde, yine şenliklerde, yine sokaklarda olacağım. Köklü bir değişim ve gelişim sürecine gireceğim. Bu süre zarfı içerisinde Amasya’da nerede bir eksik varsa sizlerle birlikte olacağım; nerede mücadele edilecek bir alan varsa sizlere omuz vermek için orada olacağım. Kurduğumuz bu güzel sevgi dağını büyütmek ve daha da yeşertmek için çalışmaktan geri durmayacağım. dedi.
CHP Amasya önceki milletvekili Ramis Topal açıklamasına şöyle devam etti.
“Öncelikle bana destek olan Cumhuriyet Halk Partili tüm hemşerilerime teşekkür ederim. Sizler benim Milletvekili seçilmeme sebep oldunuz, bana hizmet, mücadele ve temsil hakkı tanıdınız. Sizlerin verdiği ve benim onurum olan oyları 4 yıl boyunca hakkıyla taşımaya çalıştım. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Amasya’yı ve Amasya’nın sorunlarını anlatmaya çalıştım. Davamıza ve onurumuza tek bir kara leke çalmadım. Çalıştım, yanlızca çalıştım. Mücadeleden hiç bir zaman kaçmadım. Amasya’nın sokaklarında, köylerinde yorulmadan yürüyen ayaklarımla, TBMM’de siper ettiğim bedenimle, Gezi Parkında kırılan burnumla, Irak’ta savaştan kaçan Türkmen kardeşlerime, Van’da deprem zedelere, Amasya’da, Ankara’da, İstanbul’da ve Türkiye’nin bir çok kentine uzanan yardım ellerimizle hep mücadelenin içerisinde oldum. Benim daha fazla çalışmama ve eleştirileri ile bana katkı sağlayan diğer partilere oy veren vatandaşlarımıza, oy veremeyen gençlerimize ve çocuklarımıza yürekten ve sonsuz teşekkür ederim. Milletvekilliğim boyunca kimseyi ayırt etmedim. O veya bu partiden diye başka gözle bakmadım. İnsan diyerek yola çıktım. Amasya’da 7’den 70’e her kesimden takdir ve teşekkür sözleri ve mesajları aldım. Ben sizi seviyordum ancak çok daha önemlisi sizlerin beni sevmesi ve bağrına basmasıydı; bunu da bu seçim sürecinde gezdiğim tüm ilçelerde, köylerde, sokaklarda gördüm, bundan dolayı çok mutluyum. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Bilmeden kırdığım, incittiklerim varsa hepsinden özür dilerim. Çok fazla sevinç ve mutluluk yaşattınız bana. 10 yıl sonra Gümüşhacıköy, 15 yıl sonra Merzifon Belediyelerinin Cumhuriyet Halk Partisine, halkın iktidarına kavuşmasını hep birlikte başardık. Amasya’daki parti içi kavgalara ve çekişmelere son verdik. Yeni ve Cumhuriyet Halk Partisine yakışan binalarda siyaset yapmaya başladık. Bundan sonra verilen tüm bu emeklere layık olmak için daha fazla çalışacağım.” dedi.

Share
859 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle