logo

reklam

TOPSAKAL; ‘AK Parti’ demek, ‘Hizmet’ demektir

‘AK Parti’ demek, ‘Hizmet’ demektir
AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, AK Parti’nin sahadan hiç çıkmadığını belirterek, Seçimleri her zaman büyük ve güçlü Türkiye için yeni bir enerji depolama fırsatı olarak gördüklerini belirten Topsakal, “Dünyada gelişen ekonomik ve siyasi konjonktür bizim partimizi bazı kararlar almaya itti. Çok da isabetli bir karar oldu. Erken seçim dolayısıyla hiçbir kaygı ve endişe içerisinde olmadık. Her seçim önemlidir ama bu seçimin ayrı bir önemi var. Çünkü 24 Haziran’dan sonraki dönemde bir başka Türkiye inşa edilecek ve biz bu inşa sürecine talibiz. Çalışmalarımız neticesinde hem milletvekili sayımızda hem de Cumhurbaşkanımıza yüksek oy çıkartacağız. 24 Haziran akşamı bizim için dönüm noktası.
AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından bu yana temel anlayışının ‘Hizmet’ olduğunu belirten ve ‘Halka Hizmet, Hak’ka Hizmettir’ özdeyişini çalışma prensibi edindiği vurgusunda bulunan AK Parti Menkez ilçe Başkanı Necmettin Topsakal, Türkiye’nin son 15 yılda elde ettiği gelişim ivmesi ile tüm ekonomik yönlerden 4 kat büyüdüğünü söyledi.
İMF kapısında dilenen bir Türkiye’den, İMF’ye borç veren bir Türkiye’ye geçildiğini ve her yıl yüz milyarlarca tutarındaki yatırımın vatandaş ve ülke yararına projelere dönüştürüldüğünü anımsatan Topsakal, Türkiye’nin gelişmesinin durdurulamaz boyuta ulaştığını ifade etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle