logo

reklam

TOPSAKAL; “AK Parti millet partisidir”

AK Parti Amasya merkez ilçe Başkanı Necmettin Topsakal, AK Parti’nin geçmişten gelen değerleri kaybetmeyen, o değerlere sahip çıkan, o değerler doğrultusunda geleceği planlayan ve hedeflerinden asla sapmayan bir parti olduğunu söyledi.
Topsakal, “Kuruluşundan bugüne girdiği her seçimde gerçekleştirilen her bir referandumdan milletle sözleşmesini tazelemiş ve birinci parti olarak çıkmış partiyiz biz. AK Parti milletin partisidir.* dedi.
AK parti Amasya’da 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim çalışmalarına hız kesmeden gerek merkezde gerekse ilçelerde devam ediyor.
Amasya merkezde Necmettin Topsakal ve beraberindekiler, seçim çalışmalarına mahhelle ve esnaf ziyaretlerii ile devam ediyor.
AK Parti’nin tüm organlarının 24 Haziran seçimlerine kadar azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edeceğini kaydeden Topsakal, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“İl yönetim kurulu üyelerimiz, il kadın kollarımız, il gençlik kollarımız Amasya il genelinde teşkilatlarımız mahallelerde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Partimiz, ilk günkü gibi aynı ilgi ve sevgi seliyle karşılanıyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor. AK Parti millet partisidir, bizler milletimizin hizmetkârıyız. Hayata geçirilen reform ve projelerimizle her alanda vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırdık, inşallah 25 Haziran günü davamızın kutlu yoluna alnımızın akıyla devam edeceğiz.
AK parti Amasya teşkilatı, bundan önceki tüm seçimlerde oy oranını artırarak çıtasını yükseltmiştir. Bu seçimlerde de Amasyalı hemşerilerime ve ilçe teşkilatıma güvenim sonsuzdur. Bizler, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin geleceği evlatlarımızın yarınları için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerden ve halkımızdan Allah razı olsun.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle