logo

reklam

TOPSAKAL; “AK Parti olarak bir kere daha tarih yazacağız”

“AK Parti olarak bir kere daha tarih yazacağız”
AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal “31 Mart 2019 seçimlerinde AK Parti olarak bir kere daha Amasya’da tarih yazacağız, destan yazacağız, büyük bir zafer kazanacağız” dedi.
Seçim sonrası Amasya’da destan yazacaklarını söyleyen Topsakal, “AK Parti bu hareket en büyük siyasi harekettir. Sonunda tevazuyla, sadakatle ve gayretle çalışacağız, azimle çalışacağız. Çünkü biz biliyoruz ki azmettiğiniz zaman sonucunu almak mümkündür. Biz bir şekilde azmettiğimizde daha mütevekkil oluruz. Çünkü biliriz ki gayret bizden, tevfik Allah’tan. Biz koşturacağız, gayret edeceğiz, gereği neyse yerine getireceğiz, üzerimize düşen bütün sorumlulukları yerine getireceğiz. Bizden kaynaklanan eksik, yanlış kalmayacak. Safları sıklaştıracağız. Kardeşliğimizi arttıracağız, birliğimizi, dirliğimizi çoğaltacağız, halkımızla daha fazla bütünleşeğiz ve inşallah 31 Mart 2019 seçimlerinde AK Parti olarak bir kere daha Amasya’da tarih yazacağız, destan yazacağız, büyük bir zafer kazanacağız” şeklinde konuştu.
Necmettin Topsakal, “Biz yapabildiklerimizle yapamadıklarımızı önümüze koyup eksiğimiz hatamız neredeyse bunu tamamlamayı göze aldığımız için iktidardayız ve milletin ümidi olduğumuz için bugün iktidardayız bugün buradayız ve bu kadar güçlüyüz. Bu gücünü de milletten alan AK Parti başka hiçbir güce başka hiçbir vesayet odağına bugüne kadar teslim olmadığı gibi bugünden sonra da teslim olmayacaktır. Bizler en alttaki mahalle temsilcimizden başlayarak en üstteki Cumhurbaşkanımızın arasındaki zinciri hiç koparmadan birbirimizle olan birliğimizi beraberliğimizi samimiyetimizi gücümüzü koruduğumuz sürece bu davanın önüne geçebilecek hiçbir güç yoktur” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.