logo

reklam

Topsakal; “Ak Parti’nin Belediyecilik Anlayışı ile Kimse Yarışamaz”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal
“Ak Parti’nin Belediyecilik Anlayışı ile Kimse Yarışamaz”
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, AK Parti’nin belediyecilik anlayışı ile kimsenin yarışamayacağını belirterek, “Biz sadece bugünün şehirlerine, bugünün insanına, bugünün Türkiye’sine karşı sorumlu değiliz. Bizler bugünden yarını imar etmenin sorumluluğunu omuzlarımızda taşıyoruz” dedi.
Ak Parti’nin yerel seçimlere iki büyük avantajla girdiğinin altını çizen Topsakal, “Seçimlere belediyecilik alanındaki büyük tecrübemizle giriyoruz. Bizi bizden ziyade anlatacak eserlerimizle, yatırımlarımızla giriyoruz. Ak Parti lafla seçime girmiyor, projeleriyle seçime giriyor. Ak Parti demokrasinin yerelde başladığına inanmış buna ilke edinmiştir. Yerelden yola çıkarak geneli kucaklayan bir anlayış sergileyerek yoluna devam etmiştir. Siyaset anlayışımızda bu var. Ak Parti 1994’de bugünün cumhurbaşkanımız ve Ak parti Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan ile İstanbul’da başlayan belediyecilik sürecini önemli bir tecrübe olarak almış, bunun üzerine geneli, ulusalı ve küreseli bina etmiştir. Bizim 1994’ten itibaren eşsiz bir İstanbul tecrübemiz var. Birçok şehrimizde olduğu gibi Amasyamızda da 2 dönem hizmet veren, her seçimde memnuniyeti arttırmış şekilde yoluna devam eden çok sayıda başarılı belediye başkanımız var” dedi.
AK Parti’nin belediyecilik anlayışı ile kimsenin yarışmayacağını söyleyen Topsakal, “Sorunlara çözüm getirme, vizyon oluşturma anlamında hiçbir siyasi parti AK Parti ile aynı kulvarda yarışamaz. Belediyecilik diğerlerinin nazırında bir rant kapısı olabilir, bizim nazarımızda sadece millete hizmet kapısıdır. Belediyecilik diğerlerinin nazarında makam vesilesi olabilir, bizim nazarımızda sadece millete hizmetkarlıktır, şehre olan aşktır” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle