logo

reklam

Topsakal; Halk için siyaset

AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal
Halk için siyaset
AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, “Önümüzdeki dönemde gönül belediyeciliği noktasında biraz daha fazla ağırlık vereceğimiz bir dönem olacak.” dedi.
Siyasetin halk için yapıldığını, halkın olmadığı, vatandaşın derdiyle dertlenilmediği, sorunlarının çözülmediği bir yerde siyasetten bahsedilemeyeceğini vurgulayan Topsakal, “Bizi 17 yıldır Türkiye’de iktidar yapan da budur. Halka dokunan, halkla birlikte yol yürüyen bir siyasi hareket ve gündemini halkın belirlediği, halkın sorunları doğrultusunda çözüm yolları üreten bir siyaset. Bugüne kadar yerel yönetimlerde bu temel bakış içerisinde önemli mesafeler alındı ama önümüzdeki dönemde gönül belediyeciliği noktasında biraz daha fazla ağırlık vereceğimiz bir dönem olacak.” diye konuştu.
İnsanı merkeze almayan hiçbir yaklaşımın başarıya ulaşmasının mümkün olmadığını bildiren Topsakal, “Kentlerden, şehirleşmeden, alt yapı, üst yapıdan bahsediyoruz, bütün bunlar insanın mutluluğu içindir. İnsanı merkeze almayan bir yaklaşımla da yerel yönetimler yapamazsınız, Türkiye’yi de idare edemezsiniz, AK Parti’yi farklı kılan ve bugüne kadar da başarı hikayesinin altındaki en önemli faktör de insanı merkeze alan insana dokunan, gönül siyaseti dediğimiz yönetim anlayışıdır.” değerlendirmesinde bulundu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle