logo

reklam

Trafik Denetimleri Sıklaştırıldı

Bir hatada 391 Bin TL Ceza
AMASYA Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından İl genelinde çeşitli bölgelerinde yapılan trafik kontrollerinde çok sayıda araca ceza kesildi. Amasya merkezde son bir haftada 5 bin 721 aracın kontrol edildiği denetimlerde çeşitli cezalar verilirken, bu tür kontrollerin devam edeceği kaydedildi.
Amasya İl Emniyet müdürü Fahri Bulut, Vatandaşlarımızın daha güvenli bir trafik ortamında yaşamlarını sürdürebilmeleri için, trafik kazalarından uzak “Güvenli Çevre ve Huzurlu Toplum için” denetimlerimiz kararlı bir şekilde aralıksız devam edecektir.” dedi.
Amsaya Emniyet Müdürlüğü Trafik Birimlerince 15/22 Ocak 2018 tarihleri arasındaki bir haftalık dönemde yapılan trafik denetimleri sonucunda 5 bin 721 araç kontrol edilmiş bu araçlardan bin 451 araca toplam 391 bin 954 lira ceza kesildiği bildirildi. 44 araç çeşitli nedenlerden dolayı trafikten men edilirken 2 araç sürücüsü içinde alkollü araç kullanmaktan işlem yapıldı.
Bu kontroller sonucunda; Hız ihlalinden, Kırmızı ışık ihlalinden, Seyir halinde cep telefonu ile konuşmak, Duraklama ve park etmenin yasak olduğu yerlere park etmek, Emniyet kemeri ve kask takmamak, Alkollü olarak araç kullanmak, Ehliyetsiz, yetersiz ehliyet ile araç kullanmak, Görüşü engelleyici eşya, süs (filmli cam) kullanmak, Muayenesiz araç kullanmak, Durak harici ve fazla yolcu almaktan, Arızalı takograf ile taşıma sınırı üzerinde yük almak (tonaj), Karayolları Trafik Kanunun diğer maddelerini ihlal ettikleri görülmüş, ayrıca kusurlu ve eksiği olan araçlar trafikten men edilmiştir.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle