logo

reklam

“Trafikte Bizleride Duyun”

Emniyet Müdürlüğü ve Lokman Hekim İşitme Engeliler Okulu ve Serdar Zeren İlk okulunun ortak projesi
“Trafikte Bizleride Duyun”
AMASYA İl Emniyet Müdürlüğünün koordinesinde Lokman Hekim İşitme Engeliler Okulu ve Serdar Zeren İlk okulu tarafından ortaklaşa hazırlanan “Trafikte Bizleride Duyun” programa yoğun ilgi oldu.
Amasya Belediyesi Kültür Merkezi salonunda gerçekleştirilen “Trafikte Bizleride Duyun” programı kapsamında Halkımızın, işitme engellilerin de toplumda var olduğunu unutulmaması ve onlarında yaşamın olduğu her alan da anlaşılabilir birer birey olduklarını anlatılan kısa spot film gösterisi izlettirildi. şitme engelli öğrencilerin şarkı söylediği programda işitme engelli bir vatandaşın günlük yaşamda karşılaştığı güçlükleri konu alan röportaj gösterildi.
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, “Engelli kardeşlerimiz, diğer tüm gençlerimiz, çocuklarımız gibi bu toplumun eşit birer ferdidir. Yapamayacakları, başaramayacakları hiçbir şey yoktur.” dedi.
Trafik konusunun gerçekten önemli olduğunu belirten vali Varol, “Her yıl yüzlerce çok kıymetli insanımızı bu uğurda kaybediyoruz. Yüzlerce kelimesi sayı olarak söylendiğinde çok kolaymış gibi geliyor ama ateş düştüğü yeri yakıyor. Bu acıyı yaşamış, yakınlarından birini kaybetmiş tek bir insanı gördüğünüzde ne kadar kolay bir şekilde insanlarımızı kaybettiğimizi, çok basit tedbirlerle önlenebilecek çok küçük dikkatli adımlarla önüne geçebilecek olaylarda neler yaşadığımızı görüyorsunuz.” dedi.
Trafikte Bizleride Duyun” programına Vali Varol ile birlikte Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Garnizon komutanı Zafer Uğur, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut ve kalabalık davetli gurubu ve öğrenciler katıldı.

Share
505 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle