logo

reklam

Trafikte ‘sivil denetim’ dönemi!

trafikTrafikte ‘sivil denetim’ dönemi!
Hata yapan şoför yandı
AMASYA da Toplu taşıma araçları ile yolcu otobüslerinde sivil trafik polisleri tarafından habersiz denetim gerçekleştirilecek.
Emniyet Genel Müdürlüğü, 81 il emniyet müdürlüğüne gönderdiği genelgeyle toplu taşıma araçları ve şehirlerarası yolcu otobüslerinde sivil trafik polisleri tarafından denetleme yapılmasını istedi. Amasya’da son bir ay içerisinde yapılan denetimlerde 52 araca 5 bin 406 lira cezai işlem uygulandı.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğünce konu ile ilgili olarak, Şehir içi ve şehirlerarası toplu taşıma araçlarının sürekli denetlenmesi ve şoförler üzerinde “algılanan yakalanma riski” duygusunun yoğun bir şekilde hissettirilmesinin kural ihlallerini azaltacağı belirtilen açıklamada, il emniyet müdürlükleri bünyesindeki sivil trafik polislerince, şehir içi belediye otobüsleri, özel halk otobüsleri, ticari minibüs, otobüs ve taksiler ile şehirlerarası yolcu otobüslerinde de görev yapacağı belirtildi.
Amasya Emniyet Müdürlüğünce Resmi kıyafetli görevli personelin haricinde, görevlendirilen 15 sivil personel ve bir sivil aracın sürekli görev başında olacağı ve denetimlerin “Halkımız İçin Halkımız İle Birlikte, Trafikte Daha Güvenli Günlere” anlayışı ile devam edeceği bildirildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle