logo

reklam

Travel Turkey’de Amasya Rüzgarı esti.

Travel Turkey’de Amasya Rüzgarı esti.
Türkiye’nin turizm alanındaki en büyük organizasyonlarından biri Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Amasya rüzgarı esti. Amasya standı diğer stantlara göre büyük farklılık oluşturdu.
Varol; Tercih Amasya olmuştur
Amasya valisi Dr. Osman Varol, turizm fuarının Amasya’nın tanıtımına önemli katkılar sağladığını söyledi. Amasya’nın kültürel, doğal güzellikleri ve misafirperver halkıyla yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçilerin tercihlerinde ilk sırada yer aldığını vurgulayan Vali Varol, “Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, Amasya’nın daha geniş kitlelerce duyulmasına imkan sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir. Sürekli büyüyen turizmimiz, yalnız Amasya’nın değil turizm yatırımcılarının, sektör temsilcilerinin de tanıtılmasına vesile olmuş; yeni iş fırsatları doğurmuştur” dedi.
Duran; Asıl önemli olan Amasya markasını öne çıkarmak
Amasya Turizm Derrneği başkanı Güngör Duran ise, Turizmi yeni dönemde stratejik bir sektör olarak kabul ettiklerini belirterek, turizmi çeşitlendirmek ve tüm yıla yaymak zorunluluğunda olduklarının altını çizdi.
Travel Turkey Fuarına geçtiğimiz senelerden bu yana katıldıklarını, her sene fuara olan ilgini katlanarak arttığını belirten Amasya Turizm Derneği Başkanı Güngör Duran “Bu tür fuarlar bizim için oldukça önemli, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak Amasya’nın tanıtımı daha iyi yapmaya çalışıyoruz, Amasya’nın sosyal, kültürel ve tarihi açıdan çok önemli bir kimliğe sahip, bu kimliğin görünür bir şekilde ortaya çıkartılması, tanıtılması için bu fuarlar da Amasya Turizm Derneği olarak Valilik, Belediye, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve diğer sivil toplum kuruluşları ile birlikte dinamik bir şekilde ilimizin tanıtımı için hareket ediyoruz. Asıl önemli olan Amasya markasını öne çıkarmak ve kalıcı hale getirmek. Marka olmak kolaydır ama kalıcı olmak zordur, biz kalıcı olarak markalaşma yönünde hep birlikte hareket ediyoruz” dedi.
Turizm sektöründe faaliyet gösteren 900’den fazla katılımcıyı buluşturan 13. Travel Turkey İzmir Fuarı sona erdi. 30 ülkeden turizm profesyoneline ev sahipliği yapan fuarda Amasya rüzgarı esti. Konumu, kültürel değerleri, doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile her mevsim gezilip görülmeye değer güzelliğe sahip Amasya’nın tanıtıldığı stantta, Şehzadeler ve Cumhuriyet’nin Doğum olma özelliğine sahip şehri anlatan kitapçıklar dağıtıldı, meşhur Amasya misket elma ikram edildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle