logo

reklam

Tuncer; CHP bu ülkenin kilit partisidir.

mustafa tuncerCHP Amasya milletvekili Mustafa Tuncer, “CHP bu ülkenin kilit partisidir. Ülkenin temelini koruyan, bu ülkenin geleceğini koruyan ve geleceğine yön vermeye çalışan, özellikle de ülkenin hem içeride hem de dışarıda barışı için çalışan bir partidir.” dedi.
CHP Amasya milletvekili Avukat Mustafa Tuncer, hafta sonlarını seçim bölgesi Amasya’da geçiriyodr ve partililer ile bir araya geliyor.
Tuncer, Ailesinde polis veya asker olan ailelerin televizyonlardan uzaklaştığını hergün acı haber alacaklarının korkusunu yaşadığını belirterek, AKP iktidarı terörü sıfır olarak aldı. Bugün ise terör ülkede tavan yapmıştır. Bugün ülkede güven ve istikrar ise taban yapmıştır. dedi.
Mustafa Tuncer, Bu ülkeyi yine iyi bir demokrasi ile bağımsız bir hukuk devleti ile herkesin birbirine güvendiği, devletine inandığı, adalet duygusuyla tekrar kurmak istiyorsak bu ancak toplumsal uzlaşı ve barış ile mümkün olacaktır. CHP Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu partisidir. Herkesin CHP saflarında bulunmaya ve katkı sağlama sorumluluğu vardır. diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle