logo

reklam

Tuncer; CHP’nin iktidar olmasına çok büyük ihtiyaç var

chp tuncerCHP Amasya milletvekili adayı Av. Mustafa Tuncer, 1 Kasım erken seçimi öncesi Türkiye’yi kanlı emellerine alet edip, ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenlerin Ankara’da kirli emelleri için düğmeye bastıklarını belirterek terör ve terörle mesafe almak isteyenleri lanetlediğini söyledi.
Yaşanan saldırının Türkiye’de yaşayan insanlar arasındaki kardeşliği hedef aldığını söyleyen CHP Amasya milletvekili adayı Av. Mustafa Tuncer, “Bu saldırılar asla hedefine ulaşamayacak. Bugüne kadar her türlü kışkırtmaya rağmen bu ülkenin yurttaşları aralarındaki barışı ve kardeşliği her zaman korumuşlardır. Bu ülke de kandan ve gözyaşından beslenenler ne yaparsa yapsınlar bu ülkenin kardeşliğini bozamayacaklardır. CHP olarak barışa ve kardeşliğe yapılan bu saldırıyı bir kez daha nefretle kınıyor, halkımızın bir arada kardeşçe yaşaması için bu güne kadar gösterdiğimiz çabayı bundan sonra da göstereceğimizden ve bu konudaki mücadelemizden herkesin emin olmasını istiyoruz” dedi.
Milletin her kesimince CHP’nin iktidar olması, CHP’nin iktidar olmasına çok büyük ihtiyaç olduğu kabul ediliyor ve dillendirildiğini belirten Tuncer, Ülkemizin birliğe, dirliğe barışa ihtiyacı olduğu bu dönemde. Tüm seçmelerimizi sağduyulu bir şekilde CHP etrafında yeniden toplanmaları Türkiye’nin kurucu partisine tekrar vekâleti vererek bu ağır tahribatı ortadan kaldırmalarına katkı sağlamalarını istiyorum” diye konuştu.

Share
692 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle