logo

reklam

Tuncer; İktidar için kararlıyız

M.TUNCERCHP’nin Amsasya’da tarihi bir zafere imza atacağını belirten CHP Amasya milletvekili ve Adayı Avukat Mustafa Tuncer “Türkiye’de ve Amasya’da oyunu artıran tek parti CHP. Birileri bundan çok rahatsız. Ama daha da rahatsız olacaklar! Bu memleket bizim. Huzur ve istikrar için çalışacağız” dedi.
Tuncer, CHP’nin Amasya’da oylarının yükselişinden rahatsız olanların önlerini farklı suni tekniklerle önlerini kesmeye çalıştığını ancak bu girişimlerin kendilerini engellemeyeceğini, yılmayacaklarını kaydetti. Türkiye’nin sorunlarına gerçekçi çözüm projeleri olan ve “Önce Türkiye” diyen tek partinin CHP olduğu vurgulayan Mustafa Tuncer, kararlı adımlarla iktidara yürüdüklerini dile getirdi.
Ardından “Önce Türkiye” sloganıyla birlikte Mustafa Tuncer ve CHP’liler, Amasya’da CHP zaferi ve CHP iktidarı için inançlarını vurgulayarak, “Kendimize güveniyoruz. Hepimiz memleket aşkı ile çalışıyoruz. CHP Amasya’da zafer kazanacak ve Partimiz iktidar olacak. Türkiye’nin ve Amasya’nın kendi menfaatleri için değil memleket sevdası için çalışan siyasilere ihtiyacı var. Bugün saraylara, makam arabalarına, koruma ordularına değil, halkın arasında nefes alan “adam gibi adam”lara ihtiyaç var” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle