logo

reklam

Tuncer; Yaşanacak Türkiye Sözü Veriyoruz

mustafa tuncer

CHP Amasya milletvekili adayı Avukat Mustafa Tuncer, “Esnafımızın sorunlarının çözümü için bizler CHP iktidarında emeklimizi, çiftçimizi, memurumuzu, asgari ücretlimizi, borçlu vatandaşlarımıza yaşanacak bir Türkiye sözü veriyoruz.” dedi.
2015 yılı ve CHP iktidarındaki dört yılın, özellikle halk ve esnaf için altın yıllar olacağını ifade eden Tuncer, ““Türkiye’yi yaşanmaz bir ülke haline getirenlere ‘kalkın oradan o koltuğa millet oturacak’ demek için geliyoruz. Milletçe büyük bir alkışı başlatmak için geliyoruz. Tüm vatandaşlarımızı bu alkışa katılmaya davet ediyoruz. Millet yaşanacak bir Türkiye istiyor. Huzur ve barış içinde bir Türkiye istiyor. Amasya’ya sesleniyorum. Yaşanacak Türkiye için CHP olarak hazırız.” dedi.
Tuncer, Onun için diyoruz korkmayın, yılmayın. Cesur olun CHP var. Ekonomik refahı yalnızca bir kesim için değil, ülke genelinde herkesin nasipleneceği şekilde paylaştırmayı hedef edinmiş bir anlayışın temsilcisi CHP var. Onun için diyoruz korkmayın, yılmayın, sinmeyin, yürekli olun.
Yoksulluğu ve işsizliği ülkenin en hayati meselelerinin başında gören bir anlayışın temsilcisi var, CHP var. O nedenle diyoruz korkmayın, yılmayın, sinmeyin. Tekrar ediyorum. Korkmayın, yılmayın, sinmeyin. Milletçe hesabını soracağız. Geliyoruz milletçe geliyoruz az kaldı.” diye konuştu.

Share
864 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle