logo

reklam

Türk Kadınlar Birliğinden Eğitime Destek

Türk Kadınlar Birliği, ülke genelinde yaptığı eğitime yönelik desteklerini Amasya’da da sürdürdü. Türk Kadınlar Birliği; Göynücek Şehit Erkan Karaçoban Çok Programlı Anadolu Lisesinde tam donanımlı özel eğitim sınıfı açıldı.
Türk Kadınlar Birliği Amasya Şubesi başkanı Hale Ertopçu Boztope, eğitime destek vermenin mutluluğunu, gururunu yaşadıklarını belirterek, amaçlarımız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizin yanı sıra, toplumların gelişiminde eğitimin öneminin bilinci ile ilgili kurumlarımızla işbirliği yaparak benzer faaliyetlerimize devam edeceklerini söyledi.
2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı itibari ile 8 öğrenciye hizmet veren özel eğitim sınıfının öğrenci ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz kaldığını belirten Hale Ertopçu Boztepe, Türk Kadınlar Birliği Derneği Amasya Şubesi sınıfın öğrencilerin gelişimine uygun hale getirilebilmesi adına girişimde bulunmuş; mobilya ve eğitim materyalleri ile sınıfın donatımını gerçekleştirmişlerdir. Yapılan çalışma ile sınıf yeniden boyanmış, zemin parke ile kaplanmış, öğrenci özelliklerine uygun ‘U’ düzen masa sandalye tedarik edilmiş, öğrenci dolapları yaptırılmış, gerekli teknolojik cihazlar ve eğitim materyalleri temin edilmiş, sınıf pencerelerine perde takıldığını bildirdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle