logo

reklam

“TÜRKİYE, 15 TEMMUZ SONRASI DÜNYAYA GÜCÜNÜ GÖSTERDİ”


Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, ’15 Temmuz’ hain darbe girişiminin ardından kısa sürede ayağa kalkmayı başaran Türkiye’nin dünyaya örnek olduğunu söyledi.
Murat Kırlangıç, “Etrafı ateş çemberi olan Türkiye, siyasi iradenin dik duruşu, ekonomisinin dayanıklılığı ve yerli ile milli imkanların kullanılmasıyla terör yuvalarına yönelik uyguladığı sınır ötesi operasyonlarla gücünü dünyaya gösterdi” dedi.
15 Temmuz’un darbenin ötesinde bir işgal girişimi olduğunu vurgulayan ATSO Başkanı Kırlangıç, “15 Temmuz İstiklal Harbinden bu yana ülkemizin karşılaştığı en büyük tehlikeydi. O gece Fetullahçı Terör Örgütü devleti ele geçirmeye, milleti tahakküm altına almaya kalkıştı. Darbe girişiminin asıl amacı ülkemizi tarihimizde görülmemiş bir kaosa sürüklemek, kardeş kavgası başlatmak ve iç savaş ortamına sokmaktı. Darbe teşebbüsünün nihai amacı Türkiye Cumhuriyeti’ni bir daha ayağa kalkamayacak duruma düşürmekti. Allah’a şükürler olsun milletimiz cesareti ve feraseti ile bu belayı, bu fitneyi durdurdu. Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu. Böyle bir ferdi olmaktan gurur duyuyoruz” diye ekledi.
15 Temmuz gecesi gövdesini siper eden aziz şehitlere Allah’tan rahmet, gazilere ve o gecenin isimsiz kahramanlarına uzun ömürler dileyen Kırlangıç, darbe girişimi sonrası yakalanan suçluların Türk adaletinin önüne çıkarılıp hesap verdiklerini ve diğerlerinin de er yada geç hesaplarının görüleceğine inandığını belirtti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle