logo

reklam

Türkiye Ankara’da buluşuyor

isa köse“Teröre hayır, kardeşliğe evet”
Köse; işyerlerinin, evlerin ve okulların bayraklarla donatalım

Türkiye’nin dört bir yanından gelerek bugün Ankara Sıhhiye Meydanı’nda toplanacak STK temsilcilerinin gerçekleştireceği “Teröre hayır, kardeşliğe evet” buluşmasına, Amasya’dan büyük katılım oluyor.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsa Köse, “ülkenin huzur ve barışına kast eden teröre karşı milletçe bir olup tepki vermek gerektiğini ifade ederek, “Sivil, asker, polis olmak üzere onlarca insanımızı katleden, ülkemizin huzur, barış ve kardeşliğini bozmaya çalışan ayrılıkçı terörü lanetliyoruz. Bu çabayı boşa çıkarmak için 77 milyonu, kardeşliği muhafazaya, birlik ve dayanışmaya çağırıyoruz.” dedi.
Ankara Sıhhiye Meydanı’nda gerçekleştirileceği duyurulan yürüyüşün teröre karşı ortak bir tavır sergilemek, kardeşliği güçlendirmek amacıyla gerçekleştirileceğini belirten Köse, ”Ortak payda insan haklarına ve hukuka saygıdır. Terörü lanetleyen ve kardeşliğimize sahip çıkan tüm halkımızı bu toplanmaya davet ediyoruz. Bizim en büyük gücümüz kardeşliğimizdir, gelin kışkırtıcı söylemleri bırakalım, toplumu germeyi bırakalım. Başka bir Türkiye yok.” STK’lar tarafından, “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” ana temasıyla yapılan 17 Eylül yürüyüş çağrısıyla ilgili yaptığı değerlendirmede,”Teröre ortak bir tavırla ‘hayır’ demek çok önemlidir. Kardeşlik ruhunun pekiştirilmesi gerekmektedir.“İlk defa Türkiye’de bu çapta böyle bir birliktelik gerçekleşecek, bu yüzden bu tavır önemli ve değerlidir. Sıhhiye’de toplanarak ortak paydada buluşacağız. Herkes kendi logosunu, kendi aidiyetini bırakarak ortak bir zeminde buluşarak tepkisini gösterecek. İlk defa Türkiye’de bu çapta böyle bir birliktelik gerçekleşecek, bu yüzden bu tavır önemli ve değerlidir. Bu duruşun bütün kitlelere hitap etmesi dolayısıyla Türkiye’de tarihi bir gün gerçekleşecek, yüz binler Sıhhiye’de birleşerek ortak bir tavır ortaya koyacak, teröre ‘hayır’ diyecek.” Bütün topluma çağrımız “Bayrağını Al da Gel”, “Komşunu Al da Gel”dir. Diyen Köse, bugün bütün işyerlerinin, evlerin ve okulların bayraklarla donatılması çağrısında bulunuyorum. dedi.

Share
907 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle