logo

reklam

TÜRSAB’dan valiye ziyaret

vali ihç türsabÇomaktekin, TÜRSAB Amasya turizmine çok büyük katkılar sağlıyor
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Batı Karadeniz Bölge Başkanı Temel Uzlu Amasya’da bazı incelemelerde bulunmak üzere Amasya’ya geldi.
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Batı Karadeniz Bölge Başkanı Temel Uzlu Amasya ziyaretleri kapsamında Vali İbrahim Halil Çomaktekin’i makamında ziyaret etti.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Türkiye ve Amasya turizmine çok büyük katkılar sağlayan TURSAB’ı Amasya’da görmekten ve misafir etmekten memnuniyet duyduklarını dile getirerek, seyahat acentalarının ve tur operatörlerinin hem ülke turizmine hem de ülke ekonomisine katkı sağladığını belirtti. Çomaktekin, seyahat acentalarının ve tur operatörlerinin, turizmin temellerini oluşturan önemli unsurlar olduğunu dile getirdi.
Çomaktekin, TÜRSAB’a bağlı acenteleri Amasya’nın tarihi ve kültürel dokusunu keşfetmeye davet etti.
TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Başkanı Temel Uzlu ise, TÜRSAB’ın Karadeniz bölgesinde turizmin gelişmesi için yaptığı faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Ziyaretin sonunda Vali Çomaktekin misafirlerine Amasya tablosu ve tanıtım materyalleri hediye ederken, misafirleri ise Vali Çomaktekin’e bölgenin turizmine sağladığı katkıdan ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

Share
549 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle