logo

reklam

TUTUKLU YOK

fuhus%cc%a7asaAmasya Polisi düzenlediği fuhuş operasyonunda 57 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlardan 5 kadın ve 3 erkek adliyeye sevk edildi.
Amasya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kent merkezinde “Bal 05′ kod adı verilen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 8 kişi adli kontrol ve yurt dışına çıkma yasağı kapsamında serbest bırakıldı.
Amasya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekiplerince 2 aylık tknik takip sonucu geçtiğimiz gün e= zamanlı yapılan BL 05 fuhuş operasyonunda Fuhuş yapmak, aracılık etmek ve yer temin etmek suçlarından aralarında yabancı uyruklu kadınların da bulunduğu 57 kişi gözaltına alındı. Operasyonda ayrıca 27 bin 700 lira para, 42 çeyrek altın ele geçirildi.
Gözaltına alınan 57 kişiden 49’u ifadelerinin ardından savcılık tarafından serbest bırakıldı. Şüphelilerden N.İ., D.K., M.K., A.M. ve A.H. isimli kadın ile A.K.T., E.Ö., ve B.Ü. adlı erkek şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Gecenin geç saatlarına kadar süren adliyedeki ifadeleri ve mahkeme sonucunda 8 kişi hakkında adli kontrol ve yurt dışına çıkma yasağı kararı verildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle