logo

reklam

Ulaşım problemine alternatif yol

kale yoluAmasya Belediyesi, Amasya da araç trafik yoğunluğunu aza indirecek, şehir içi ve çevre yolu trafiğini rahatlatacak yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
Ulaşım planlamasının en önemli parçaları olan İhsaniye ve Hızırpaşa mahallesini kale yolundan bağlayacak alternatif yolun önümüzdeki günlerde trafiğe açılacağı bildirildi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Kent genelinde artan trafiği rahatlatmak için yol yapım çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Yol olarak planlanan yerler en kısa sürede açılacak. Yeni açılacak yolların faaliyete geçmesiyle birlikte Amasya çok daha modern bir kent görünümü kazanacak” dedi. Vatandaşlardan bu yolun açılması ile ilgili birçok olumlu tepki aldıklarını ifade eden Başkan Özdemir, Amasya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Gerek bu iki mahalleyi birbirine bağlayacak yolu gerekse diğer mahallelerimizde imar planında yol olarak belirtilen alanları halkımızın hizmetine açmak için çalışacağız. Biz bu millete hizmet için varız, inşallah bu millete hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle