logo

reklam

Ünek; 1 Kasım seçimleri yeni bir milattır

menmet ünekAK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Biz Türkiye’nin geleceği için atılacak her yeni adıma hazırız. AK Parti’nin tüm teşkilat kademeleri 1 Kasım’a hazırdır.” dedi.
Değer üreten siyasetimizle, kimlikli bir anlayış izleyecek, davamızın muktedir olması için var gücümüzle çalışacaklarını belirten Ünek, Hepimiz omuz omuza bir hareketin kardeşleriyiz, omuz omuza bir hareketin yürüyen yürekleriyiz. AK Parti, bir yürek hareketidir. AK Parti, bir vicdan hareketidir. AK Parti, susturuldu zannedilen, uyudu zannedilen bir devin ayağa kalkmasının adıdır. O dev ayağa kalktı artık diz çöktürülemez. O dev ayağa kalktı artık tereddüt yok, artık herhangi bir şekilde durmak yok. 1 Kasım seçimleri yeni bir milattır. dedi.
5. Olağan Kongremiz bu miladın doğum işaretlerini verdiğini belirten Mehmet Ünek, Biliyoruz ki; AK Parti dün oluşan, bugünü yaşayan ve yarın da yok olmaya mahkum olan bir hareket değildir. Tarihsel arka planımızla, bize tevessül eden bu derinlikli güçle yürüyüşümüzü kararlılıkla sürdüreceğiz. Türkiye için daha iyiyi isteyeceğiz. Daha güzeli için çalışacağız. Kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Share
955 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle