logo

reklam

Ünek; 16 NİSAN GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN DOĞUM GÜNÜDÜR

mehmet ünekAK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek
16 NİSAN GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN DOĞUM GÜNÜDÜR
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, demokrasiye sahip çıkan Amasyalı seçmene teşekkür etti. “Evet-Hayır” herkes tercihini kullandı diyen ve kazananın Türkiye olduğunu ifade eden AK parti İl başkanı Ünek, “Referandumun kaybedeni yoktur. Kazanan ise Türkiye’dir. Biz Türkiye olarak bir ve beraberiz” dedi.
Huzur içinde neticelenen oylama sonrası düşüncelerini açıklayan İl Başkanı Mehmet Ünek şunları kaydetti:
“Herkes emin olsun ki çıkan bu sonucu en iyi şekilde değerlendireceğiz. Demokratik tercihin ortaya çıkması hepimiz çok çalıştık gayret ettik.
Bu sürede sahaya çıkan herkese, şükranlarımı sunuyorum. Kampanya boyunca bizi bir an bile yalnız bırakmayan siz yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.
Halk Oylaması sonuçlarının önemli olduğunun altını çizen Ünek, “16 Nisan demokrasi tarihimizde bir milattır. Sizler, büyük Türkiye’nin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktınız. Sizler, güçlü Türkiye hedeflerine sahip çıktınız, güç verdiniz. Merhum Turgut Özal’ın, merhum Erbakan Hoca’nın hayallerini gerçekleştirdiniz. Statükonun tarihin çöplüğünde yer almasını sağladınız. Sizler, terör örgütlerine, vesayet merkezlerine ve şer odaklarına büyük bir tokat vurdunuz. Tüm dünyaya bu ülkenin sahipleri bizleriz, millet kendi evlatlarına, kendi demokrasisine sahip çıktı dediniz. Güven ve istikrar kazandı, Birliğimiz ve huzurumuz kazandı, Gelecek Nesiller kazandı, memleketimiz kazandı, Milletimiz Kazandı, Türkiye Kazandı. Yüzyılı aşkın süredir bu milleti hor gören, bu milletin değerlerini aşağılayan zihniyet kaybetmiştir. Statüko kaybetmiştir, vesayet kaybetmiştir. Darbeciler ve darbe severler kaybetmiştir. Bu ülkenin tüm hainleri kaybetmiştir. Milletimize kibirle, gururla bakanlar kaybetmiştir. Bu aziz milletimizin her bir ferdi kazanmıştır. 16 Nisan güçlü Türkiye’nin doğum günüdür. Bugün 79 milyon tek ses tek yürek olarak kardeşliğimizin, birliğimizin zafer günüdür. Aziz hemşehrilerim, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye’nin Hızına Hız, Gücüne Güç Katacağız. Koalisyonlarla zaman kaybedilmeyecek, kararlar hızlı alınacak. Meclisimiz daha güçlü, hükümetimiz daha güçlü olacak. Etkili Hükümet, Hızlı İcraat Olacak, Huzur olacak, istikrar olacak. Bugüne kadar ne başardıysak milletimizle birlikte başardık, ne yaptıksa milletimizle birlikte yaptık. Biz bu millete hep inanıyoruz, hep güveniyoruz Allah bizleri, milletimize karşı mahcup etmesin” dedi.
AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, ülke genelinde yapılan halkoylamalarında Amasya, Türkiye ile her zaman eş değer olmuştur. Amasya bu sefer ülke genelinde yüzde 5 gibi bir fark atarak önde bitirdiğini sözlerine ekledi.

Share
866 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle