logo

reklam

ÜNEK; AK Parti, Türk siyasi hayatına yüksek değerler kattı

mehmet ünekAK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, partisinin 15’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı
AK Partinin kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek; “AK Partinin sevdası millet sevdası, memleket sevdası, büyüyen ve gelişen Türkiye sevdasıdır” dedi.
Başkan Ünek, “Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın‘Her şey Türkiye için’ ve ’ Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olamayacak’ diyerek başlattığı siyasi mücadele bugün 15’nci yılına ulaşmıştır. AK Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler katmıştır” dedi.
Partisinin koyduğu hedef doğrultusunda hızla ilerleyeceğini kaydeden Mehmet Ünek, “Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Partimizin koyduğu hedefler doğrultusunda Türkiye, ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünyanın gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında yer alacaktır. Yapılan tüm reformlar atılan dev adımlar bu hedeflere süratle yaklaştığımızı göstermektedir. Süreç içerisinde engellemelerden tutun da darbelere, darbe girişimlerine ve en son paralel yapılanmanın kirli oyunlarına ve FETÖ darbe girişimine rağmen milletimizden aldığı güçle milletimizin yanında dimdik durmuştur. Tüm değerli mensuplarını kutluyor, şu anda hayatta olmayan teşkilat mensuplarımızı rahmetle anıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 15. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Share
3501 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle