logo

reklam

Ünek; CHP halkın iradesini hiçe saymıştır

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek
CHP halkın iradesini hiçe saymıştır
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, 15 vekilin CHP’den istifa edip İyi Partiye geçmesine ilişkin yaptığı değerlendirmede “Bu durum CHP’nin halkın iradesini hiçe saydığının, TBMM’nin kuruluş yıldönümünde politikalarının fiilen iflas ettiğini ilanıdır” dedi.
Ünek “Bu olayla Türkiye’nin siyasi hayatında 2. “Güneş” hadisesi yaşandı. İki olay da siyasi etik anlayışından uzak ilkesizlik örneğidir. Bu olay ile Güneş’e ikinci defa leke düşmüştür” dedi.
CHP’nin bu kararı ile Türkiye’nin en büyük sorununun muhalefet olduğu gözler önüne serildiğini ifade eden AK Parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek, CHP, şu an itibariyle Türkiye’de iktidar sorunu olmadığını, Türkiye’nin en büyük sorununun muhalefet sorunu olduğunu bütün dünya kamuoyunda açıkça gözler önüne sermiştir. 16 yıllık iktidarımızın Ana Muhalefet Partisi olan CHP, ben muhalefet yapamıyorum diyerek yaklaşık 95 yıllık siyasi hayatını hiçe saymış, yeni kurulan ve 24 Haziran seçimlerine katılım dahi gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini parti yöneticilerinin bile bilmediği bir siyasi oluşumdan medet umar hale gelmiştir” dedi.

“Demokrasi adına millet iradesi hiçe sayılmıştır”

CHP’nin seçmeninin 1 Kasım genel seçimlerindeki tercihini hiçe sayarak 15 milletvekilini, emrinde olduğu iradenin talimatı ile başka bir partiye gönderdiğini belirten Ünek, “CHP sözde demokrasi adına, demokrasiyi ve o milletvekillerini seçen millet iradesini yok saymıştır. Bundan dolayı 24 Haziran seçimleri milli iradenin kendisini yok sayanlara en büyük yanıtı olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle