logo

reklam

Ünek; Demokrasilerde Çare Tükenmez

mehmet ünekAK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, erken seçim kararını ‘Milletimize ve memleketimize hayırlı olsun” ifadesiyle değerlendirdi.
Milletin 7 Haziran’da iradesini ortaya koyduğunu belirten Ünek, koalisyondan olumsuz sonuç çıkması konusunda muhalefete yüklendi.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, şunları söyledi: “Başta Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu olmak üzere partimiz milli iradeye saygı göstererek, gerekli girişim ve çabaları gösterdi. Koalisyon arayışlarını gerçekleştirdi. Bu koalisyon arayışlarında temel prensibimiz Türkiye’nin 13 yılda hem siyasal hem de ekonomik anlamdaki kazanımlarını daha ileriye taşıyacak bir prensip üzerinden hareket ettik. Özellikle muhalefet cephesi Türkiye’nin daha ileriye gidişi yerine geriye dönmeye yönelik şartlarla masaya oturdu. AK Parti milletten aldığı güçle bu süreç içerisinde ülke menfaati neyse onun arayışını gerçekleştirdi. Maalesef sonuçsuz kaldı. Demokrasilerde çere tükenmez. Bu çıkmaz sokakları açacak yegane güç millet iradesidir. 14 yıllık siyasi hayatımız boyunca millet irademizden herhangi başka güç ve vesayet organı kabul etmedik. dedi.
Ünek, Amasya teşkilatı olarak da sürekli siyasi prensibimiz bir seçim bittiğinde diğer seçime hazırlanmak noktasındadır. Bu konuda teşkilat olarak sürece hazırız. İnşallah milletimiz gözler önünde yaşananları değerlendirmektedir. Önümüzdeki seçimde en doğru kararı vereceğine inanıyoruz.”

Share
720 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle