logo

reklam

ÜNEK; Halkın sevdiği adaylarla seçime gireceğiz

AK Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek yaptığı açıklamada, partisinin Amasya’dan aday adaylarının vatandaşlar tarafından benimsenen, sevilen ve deneyimleri olan isimler olduğunu ifade etti. Ünek, “Partimizin adayları gerçekten çok güçlü, halkımız tarafından bilinen sevilen ve deneyimleri olan insanlardır. Bu listeden listeye girecek adaylarımıza halkımızın büyük destek vereceğine inanıyorum.” dedi.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, parti olarak seçimlerin demokratik bir ortamda, barış ve sevgi içerisinde geçmesi için gayret göstereceklerini belirterek, seçimlerin hayırlı olmasını diledi.” dedi.
Aday Adayları Belli Oldu
24 Haziran yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde AK Parti’den milletvekili aday adayı olmak için müracaat süreci devam ediyor. Aday adayları, parti genel merkezinin yanı sıra 81 ilde bulunan il başkanlıklarına başvurularını yapıyor.
Amasya İl Başkanlığına başvurada bulunan 27. dönem milletvekili aday adayları Avukat Osman Faeik Salman, dönem Amasya il Başkanı işadamı Hicabi Bağcıvan, Kredi Yurtlar Genel Müdür Yüardımcısı Hasan Davulcu, Avukat Nuri Eken, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkez Başkan vekili Buğra Şimşek, Avukat Mehmet Yücesoy,
AK Parti’de, milletvekili aday adaylığı için 24 Nisan’da başlayan başvuru süresi 29 Nisan Pazar günü son buldu.
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, halkın adaylarına teveccüh göstereceğini umduğunu söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle