logo

reklam

Ünek “KUTLU YÜRÜYÜŞE Biali YILDIRIM İLE DEVAM EDECEĞİZ”

mehmet ünekAK PARTİ İL BAŞKANI Mehmet Ünek
“KUTLU YÜRÜYÜŞE Biali YILDIRIM İLE DEVAM EDECEĞİZ”
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti Genel Başkan ve Başbakan adayımız Binaili Yıldırım ile birlikte “Kutlu yürüyüşe devam” dedi.
Mehmet Ünek, Partimizin çok güçlü bir hiyerarşisi var. Çok iyi bir disiplini var. O çalışma şeklini belirleyen bir de tüzüğü var. Sonuçta burada 70. Maddesi gereği olağanüstü kongre kararı alındı ve sayın Biali Yıldırım genel başkanımız ve başbakan adayı olduğunu ifade etti. Sonuçta partimizin artık kurumsal bir yapısı vardır. Amasya teşkilatı olarak hem olağanüstü kongreye hazırlık yapıyoruz, hem de kendi işlerimizi aksatmadan yürütüyoruz. dedi.
AK Parti Parti’nin, 22 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda ikinci olağanüstü büyük kongresini yapacağını belirten İl başkanı Ünek, Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin Genel Başkanlığını yürüttüğü bu süreç içerisinde AK Parti’nin daha ileriye gitmesi, Ak Parti’nin ilkelerinin daha çok pekişmesi, çeşitli politikalarımızın güncellenmesi için son derece önemli, son derece kıymetli çalışmalara imza atmıştır” dedi.
Ünek, “Bu bir bayrak yarışıdır. Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı bayrağı, kendi kararı ile olağan üstü kongrede yeni Genel Başkanımız Biali Yıldırım’a devredecektir. Bu bayrak yarışının içerisinde Sayın Genel Başkanımız, Genel Başkan ve Başbakan olarak üstün gayretler göstermiştir, önemli başarılara imza atmıştır. Bundan sonra da yeni kongrede seçilecek yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binaili yıldırım’da aynı çalışmaları gayretle ve basiretle sürdürecektir” ifadesinde bulunarak, değerlendirmesini şu şekilde sürdürdü:
“Ak Partinin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlardır. Bu önemli makamların kıymetini ve değerini AK Parti kadroları çok iyi bilir.
Ak Parti kongreleri her zaman demokrasi şöleni havasında geçmiştir ve yine bütün Ak Parti teşkilatları ile birlikte kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena’da olacağız. Bu vesile ile kongremizin bütün AK Parti camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Seçilecek olan Genel Başkanımızla birlikte, bu ”Kutlu Yürüyüşe yeni Genel Başkan adayımız Binaili Yıldırım’la Devam edeceğiz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle