logo

reklam

Ünek; Milli İrade meşalesi Amasya’da yakıldı

akpartiAK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, 15 Temmuz gecesinde hain kalkışmanın, FETÖ silahlı kanlı darbe girişiminin ortaya çıkmasından itibaren adeta bir destanın yazıldığı darbe karşıtı tutumun net bir şekilde ortaya konduğu ‘demokrasi nöbetleri’nin Türkiye’de ki en önemli aktörlerinden biri Amasya olmuştur. Bundaki başaıda belediye Başkanımız Cafer Özdemir’in emeği büyüktür. dedi.
AK Parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek ve yönetim kurulu Amasya basını ziyaretleri çercevesinde gazetemizide ziyaret etti.
Ünek, 97 yıl önce Cumhuriyetin Doğum belgesi Amasya Tamimi’nin en önemli ilkesi olan “milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır” ifadesi ile başlatılan milli mücadele, 97 sonra yeniden Amasya’da milli irade meşalesi yakılmıştır. Amasya darbe kalkışmasına ilk karşı çıkan il olmanın onurunu birlikte yaşamaktadır. Bu onur Milli Mücadele’nin kahramanları olan 97 yıl önce Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder mustafa Kemal Atatürk’e vatan için “Emrindeyiz paşam” diyenlerin torunları olark, bugünde Cumhurun reis Erdoğan’a vatan için, bayrak için, millet için, Devlet için emrinrdeyiz demiştir. Ne mutlu Amasyalı olmak. Buun için 15 Temmez ve sonrası dik duruş gösteren tüm halkımıza teşekkür ediyorum. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle