logo

reklam

Ünek; “ÖNEMLİ OLAN DAVAMIZDIR”

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek
“ÖNEMLİ OLAN DAVAMIZDIR”
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, hedeflerinin 2019 Mart ayındaki yerel seçimler olduğunu belirterek, “Yine destan yazacağız. Yine lider il olacağız. AK Parti’mizin yüz akı olacağız” dedi.
AK Parti’nin bir dava partisi olduğunu vurgulayan İl Başkanı Mehmet Ünek, ” “Bizim için AK Dava’da isimler fanidir. Baki olan yol arkadaşlığı, kardeşliğimiz ve AK Davamızdır, milli duruşumuzdur, devletimizin bekasıdır, milli varlığımızdır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız ilham, güç ve onun örnek teşkil eden anlayışıyla bugün tarihi destanlar yazıyoruz. Bize her yerden saldırıyorlar. Darbelerle saldırdılar, 17/25 Aralık kumpaslarıyla yolumuza dikenler döktüler, 15 Temmuz Darbe Girişimi ile rüzgârımızı kesmek istediler. Ancak onlar bilmiyorlardı ki; biz bir fırtınayız milli rüzgârımızın önünde kimse duramaz. Bugün Türkiye olarak milli ve yerli büyüme hızımızı her alanda süratle devam ettiriyoruz.” dedi.
Ünek, Artık başı dik, alnı açık bir Türkiye var. Mazlumlara kol kanat geren, dünyaya adalet dersi veren bir Türkiye var. Bizimle bilek güreşine yeltenenler her kim olursa olsun gücümüzü gün gelecek elbet anlayacaklar. ifadeseni kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle