logo

reklam

Ünek; Ortak derdimiz, ortak gayemiz Amasya’ya hizmet.

menmet ünekKöy ve mahalle muhtarları ile toplantılarına devam eden Ak Parti İl Teşkilatı, muhtarlarla yaptığı görüşmelerle köylerin sorun ve sıkıntılarına çözüm getiriyor.
1 Kasım seçimlerinden sonra köy ve Mahalle muhtarları ile birlikte Sivil Toplum Örgütleri ve Birim il müdürlerinin katılımıyla toplantılar düzenleyen AK Parti Amasya İl Teşkilatı, toplantılarına devam ediyor. Muhtarlarla görüşüp sorun ve sıkıntıları dinleyen AK Parti Teşkilatı, muhtarların talebi ve şikayetleri doğrultusunda köylere hizmet götürüyor. AK Parti İl Başkanlığı’nca Merzifon da gerçekleştirilen toplantıya AK Parti il başkanı Mehmet Ünek, Amasya milletvekilleri Prof. Dr. M. Naci Bostancı, Haluk İpek ve Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir parti yönetimleri katıldı.
Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, ortak gayenin halka hizmet olduğunu belirterek, “İlk göreve geldiğimiz günden beridir daha önce de defalarca belirttiğimiz gibi her konuda halkımızın görüşünü alıp istişarede bulunarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bugün burada muhtarlarımızla ve Sivil toplum Örüt temsilcileri ile istişare toplantısı yapıyoruz. Çünkü muhtarlar bir mahallenin her türlü sorununu, sıkıntısını bilirler. Halkın ne istediğini, hangi hizmetin nereye nasıl yapılacağı konusunda bilgi ve tecrübeye sahiptirler. Yapılacak yatırımlarla ilgili sizlerin görüş ve önerileri bizim için çok önemlidir. Bundan sonra da yapacağımız her hizmette istişareye devam edeceğiz” diye konuştu.
Mehmet Ünek, Halkı ilgilendiren her projede halkın görüşünü alıyor, halk ne istiyorsa onu yapmayı planlayan bir anlayışla hareket ettiklerini belirtekerk, Ortak derdimiz, ortak gayemiz Amasya’ya hizmet. Bunun için de sizlerin bizimle uyumlu çalışması, bizim sizlerin ihtiyacınızı, eksiğinizi gidermemiz, vatandaşımıza hizmet etmek adına gerçekten önemli. Burada eksiklikleri tespit ediyoruz. Akabinde milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ile birlikte yoğun bir şekilde Amasya’yı daha üst seviyeye çıkarmanın gayreti içindeyiz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle