logo

reklam

Ünek; Rekor Oy Alacağız

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek
Rekor Oy Alacağız
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, hem Cumhurbaşkanlığı seçiminde hem de Milletvekilliği seçiminde rekor oy alacaklarını söyledi.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek seçimde rekor oy alacaklarını belirterek, “Bu seçimlerde inşallah geçmişte olduğu gibi çok ciddi bir başarı ve rekor oyla MHP ile birlikte yapacağımız ittifak çerçevesinde hem Cumhurbaşkanlığında hem de Milletvekilliğinde en yüksek oyu alarak en iyi neticeyi genel merkezimize götüreceğimize yürekten inanıyorum” dedi.
AK Parti’de, milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından milletvekili adayları ve partililer AK parti İl başkanlığında bir araya geldi. AK Parti teşkilatlarının tam kadro yer aldığı toplantıda milletvekili adayları tebrik edilerek AK Parti’nin üç milletvekili kazanma hedefine ulaşması için kararlı mesajlar verildi.
AK parti İl başkanı Mehmet Ünek, listenin kesinleşmesinin ardından yaptığı basın açıklamasında Amasya’dan 24, 25 ve 26 dönem milletvekili ve AK parti Grup Başkanvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı’nın Ankara 2. bölgeden birinci sıra milletvekili adayı oladuğunu belirterek, Amasya’da listenin birinci sırada partinin kuruculurı arasında yer alan ve Partinin kuruluş aşamasında İl başkanlığı ve başkanlığı görevinde bulunan Mustafa Levent Karahocagil”in yer aldığını ve ikinci sırada merzifon teşkilatında bulanan Hasan Çilez ve üçüncü sırada ise Gençlik Kolları Genel merkezinde başkan yardımcılığı yapan Abdulkerim Buğra Şimşek’ten oluştuğu söyledi.
Ünek, İnşallah listemiz Amasya için, Türkiye’miz için hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz. Temsil noktasında en yüksek temsil kabiliyeti olan bir listedir. İnşallah sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile en uygun liste hazırlandı ve teslim edildi. Zaten bizim partimizde 21 aday adayımızla yola başlamıştık. Bunların üçünün seçileceği belliydi. Her biri birbirinin refiki olarak bu minvalde 24 Haziran seçimleri ne kadar İnşallah hep birlikte koşturacağız. Bizde rakip yoktur, refik vardır. Baştan beri biz bunu söylüyoruz. Birçok aday adayı kardeşimiz teşkilatımız da şu anda. Hep beraber inşallah koşturacağız. Kırgınlık, küskünlük olmadan biz teşkilat adabı olan bir partiyiz. Amasya için ne gerekiyorsa en iyisini yapmaya çalışacağız. İnşallah 24 Haziran’da zafer ile birlikte yeniden büyük Türkiye yolunda adım atmaya devam edeceğiz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle