logo

reklam

Ünek; Sözde Karada Milletindir

mehmet ünek

AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu belirterek; “AK Parti hizmet partisidir. Bizim işimiz hizmet. Biz birileri gibi konuşmuyor, yapıyoruz. Ulusal kampanyamızda da belirttiğimiz gibi “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar.” dedi.
Mehmet Ünek, “Bizler, siyaseti millete hizmet yapmak için bu davaya baş koymuş kadrolar olarak bu yola girmiş bulunmaktayız. Bizim için siyaset, millete hizmet yapmaktan öteye gitmez. Bu anlayışla bu şehre geçmişte hizmet ettiğimiz gibi, gelecekte de AK kadrolar olarak hizmet etmeye her zaman talibiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sözünden yola çıkarak Ülkeyi ve ülkenin kalkınması ile birlikte Amasya’nın hak ettiği yere taşıyacak olan yine AK Parti kadrolarıdır. Amasya AK Partiyle birlikte gelişiyor, AK Partiyle birlikte kabuğunu kırıp, bir dünya şehri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.” diyen AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Birçok alışkanlıklarımızın değiştiği ve yeniliklerin üretildiği bir hizmet süreci geçmişimizin olduğu aşikârdır. 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde kurulan komplolara, tuzaklara, demokrasiyle milletimiz cevap verecek ve 7 Haziran’da sandıkları patlatacaktır. 7 Haziran’da yapılacak olan seçim Türkiye’de bir gelecek seçimidir. Bu seçim, 13 yılda elde ettiğimiz kazanımları, demokrasiyi, Türkiye’nin daha da yükselmesini devam ettirme seçimidir. Kıskansınlar, çatlasınlar, patlasınlar, AK Parti tek başına iktidara geliyor. Bu seçimler sonucunda tek başına iktidara gelme ve istikrarı devam ettirme imkanı olan tek parti AK Parti’dir” dedi.
Mehmet Ünek, “Hepsinden önemlisi bu millet kendi iradesi dışında bir güç görmek istemiyor. Çünkü söz de karar da milletindir. Millet artık bunun bilincinde. Biz hiçbir seçim öncesi seçim ekonomisi uygulamadık, boş vaatlerle sizin karşınıza çıkmadık” diyen Ünek, yapamayacakları, bütçenin imkan vermediği vaatlerde bulunmadıklarını dile getirdi.Biz bu seçimde her noktada varız, teşkilatlarımız köy köy, mahalle mahalle, kapı kapı çalışmalarını yaptı. Seçim çalışmalarımızın bize gösterdiği şudur ki; Ben Ak Parti olarak bu seçimde Amasya’dan Ankara’ya üç milletvekili göndereceğimize yürekten inanıyorum.” dedi.

Share
920 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle