logo

reklam

Ünek ; “Türkiye’nin önünü kesemeyecekler”

mehmet ünekAK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, ‘Türkiye sanayide, ulaşımda, sağlıkta, eğitimde, ekonomide ve daha birçok alanda çok önemli mesafeler kat etti. Hedefimiz 2023 sonra da 2071’de ülkemizi layık olan yere getirmek. Ama birileri bu gelişme ve ilerlemeden korkmuş olmalı ki bu yürüyüşü illegal yollarla kesmeye çalışıyor. Ama bizler bu ülke ve aziz milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz, ülkenin önünü kesmeye çalışanlara da asla prim verilmeyecektir” dedi.
Mehmet Ünek, “Türkiye son yıllarda büyük bir yükselişe geçti. Her türlü sorununu çözme çabasındaki Türkiye’den korkmaya ve bu ilerlemeyi engellemeye çalışan kimi güç ve dışarıdan destek alan bazı marjinal gruplar, tekere çomak sokma amacındalar. Ama her kim veya ne hedefle olursa olsunlar bu ülkeyi karıştıramayacaklar. Devletimiz, hükümetimiz ve milletimiz bu oyunu çok iyi görüyor ve gereken cevabı da en kısa zamanda verecektir” dedi.
AK Parti’nin Türkiye’nin geleceği için ne kadar önemli olduğu, Türkiye’de güven ve istikrarın varlığının, AK Parti’nin varlığına ne kadar endekslenmiş olduğu bir kez daha görülmüş olduğunu belirten AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, 2016 yılı yeni bir yıl, yeni Türkiye’nin inşasında yeni bir yıl olacak. Yeni anayasanın yapılma çalışmalarında önemli bir yıl olacak. Önceliğimiz Sayın Başbakanımızın dediği gibi, ‘Öncelikle milletimize verdiğimiz sözleri tutmak’, yani vaatlerimizi gerçekleştirmek, icraatlar ortaya koymak, projelerimizi hayata geçirmek, reformları kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmek. dedi.

Share
584 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle