logo

reklam

ÜNEK ve TOPSAKAL Halkı Büyük Mitinge Davet Ediyor

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak pazar günü AK Parti il kongresine katılmak için Amasya’ya geleceğini ve Büyük Amasya Mitinginde Amasya halkı ile kucaklaşacağını söyledi.
AK Parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek ve Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Amasya Büyük mitingi davetiyesini halka kendileri dağıtıyor.
AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti’nin siyasi hayatına başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren Türkiye’deki gelişmeleri değinerek “AK Parti aziz milletimize taahhüt ettiği ve bugün yeni Türkiye olarak tanımladığımız demokratikleşme, refah toplumu, kalkınma, öncü ülke olma, ilerleme ve büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma süreçlerinin tamamını destansı bir başarı hikayesi ile gerçekleştirmektedir” dedi.
AK Parti’nin demokrasiye, milletin değerlerine, ülkemizin birlik ve beraberliğine gösterdiği sadakatle darbe kurallarını, vesayet sistemini ve gerileme dönemlerini sona erdirdiğini kaydeden Ünek, “AK Parti’nin önümüzdeki hedefi; 2019 seçimlerinden başarıyla çıkmak, milletimize söz verdiğimiz gibi 2023, 2053, 2071 Türkiye’sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizin bizden beklentisi budur. Bugüne kadar siyaseti güçlendiren ve itibar kazandıran partimiz 6. olağan kongresinden elde edeceği güç, birlik anlayışı ve kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hakim kılmaya devam edecektir. Kongrelerimiz Türkiye’mizin büyük hedeflere ulaşmasının kaynağıdır” diye konuştu.
28 Ocak 2018 Pazar günü saat 15:00 ‘da Milli Hakimiyet Parkı önün yapılacak olan 6. Olağan İl Kongresi öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Amasya Mitinginde Amasyalılar ile buluşacağını kaydeden İl Başkanı Mehmet Ünek tüm halkın kongreye davetli olduğunu belirterek “2019 yılı içerisinde yapılacak olan yerel ve genel seçimlere götürecek bu kadro Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Ak Parti’yi 2019 hedeflerine en iyi şekilde taşıyacağına olan inancımız tamdır. AK Parti teşkilatı olarak bu kutlu yürüyüşte tüm Amasyalı hemşehrilerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyacağız” ifadelerine yer verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle