logo

reklam

Üniversite 5 Yıllık Planını Hazırladı

Üniversite 5 Yıllık Planını Hazırladı
Üniversite’nin 2020-2024 Dönemi Stratejik Plan Çalışmalarında Sona Gelindi.
Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay Amasya Üniversitesi, Amasya’nın tarihte yerine getirdiği misyonu ve sorumluluğu ile eğitim-öğretim faaliyetlerinde nitelik, araştırma-geliştirme çalışmalarında yenilik, sunulan her türlü hizmette ise paydaş memnuniyetini gözeten bir üniversite olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olduğunu belirten Orbay, Bu yolculukta dönüşüm ve yeniden yapılanma çalışmasının en önemli halkasını stratejik planlama çalışması oluşturmaktadır. dedi.
Amasya Üniversitesi’nin 2020-2024 Dönemi Stratejik Plan hazırlık çalışmalarında sona gelindi. Önümüzdeki beş yılda yapmayı hedeflediği temel faaliyetlerin ve hayata geçirmeyi planladığı projelerin yol haritası niteliğinde olan Stratejik Plan hazırlık sürecine; Amasya Üniversitesi ailesi ve dış paydaşlar aktif katkı ve destek verdi.
Amasya Üniversitesi, Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından gerçekleştirilen Kurumsal Dış Değerlendirme Sürecine girmek için 2018 yılında gönüllü olarak başvurmuş ve söz konusu değerlendirme süreci tamamlandığını belirten Orbay, Yükseköğretim Kalite Kurulunca görevlendirilen Dış Değerlendirme Takımı tarafından gerçekleştirilen değerlendirmeye ait taslak geri bildirim raporunda belirtilen hususlar 2020-2024 Dönemi Stratejik Plan hazırlıklarına ışık tutmuştur.
2020-2024 Dönemi Stratejik Planımız, önümüzdeki beş yılda yapmayı hedeflediğimiz temel faaliyetlerin ve hayata geçirmeyi planladığımız projelerin yol haritası niteliğindedir. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle