logo

reklam

Üniversite Öğrencilerinden Köy Okuluna Yardım

İSA ÇOLAKERAmasya Üniversitesi Türkçe Eğitimi öğretmenliği bölümü Öğrencilerinden Ovasaray Okuluna topluma hizmet dersi kapsamında, okul enilikçi eğitim ve öğretim araçlarıyla donattılar.
Amasya Üniversitesi ve öğrencilerinin toplamış oldukları yardım malzemeleri Amasya Ovasaray Köyü İlkokulu anasınıf öğrencilerine ulaştırıldı.
Yardımı organize eden Amasya Üniversitesi Öğretim Görevlisi İsa Çolaker ve Üniverssiteli öğrenciler tarafından malzemeler dağıtıldı. Öğrencilere okul malzemelerin yani sıra kırtasiye, hikaye ve roman, yardımcı ders kitapları, oyuncak gibi malzemeler dağıtıldı. Köyde dağıtılan yardımlardan sonra konuşan öğretim görevlisi Çolaker, Öncelikle esnaftan okulu iyileştirme çalışmaları için gerekli araç ve gereçler ile kırtasiye malzemeleri için kaynak temin ettik. Bu işi esnafla iş birliği içerisinde yapıyoruz. Gönül bağı ile bu işi yapıyoruz. Okul idaresi ile yaptığımız görüşmelerde öğrencilerin kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarının da olduğunu öğrendik ve bu malzemeleri de öğrencilere teslim ettik” diye konuştu.

Share
1358 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle