logo

reklam

ÜNYE HAZIRLIĞI BAŞLIYOR

TÜRKİYE Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi BAL 4 ncü grubunda yeşil beyazlı yeni Amasyaspor, bu hafta kendi evinde oynayacağı Ünye 1957 maçı hazırlıklarına bugün başlıyor.
Geçtiğimiz hafta lig lideri Yozgatspor 1959 deplasmanından 1-0 mağlup dönerek şampiyonluk yolunda ağır yara alan yeşil beyazlılar bu hafta kendi evinde ligin bir başka şampiyon adaylarından Ünye 1957 konuk edecek.
Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor, şampiyonluk yolunda erken yarıştan çekilmek istemiyor. Bu hafta oynayacağı Ünye 1957 maçından mutlak üç puan bekliyor. Galibiyet dışındaki sonuçlar ise teknik heyetin tartışılmasına neden olabilir.

ZORLU MAÇLAR BU HAFTA

TÜRKİYE Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi BAL 4 ncü grubunda 5 nci haftayı lider Yozgatspor 1959 bay geçirecek.
líder Yozgatspor 1959’un beşinci hafta maçı olmayışı şampiyonluk mücadelesi veren diğer takımların maçları ön plana çıktı. Lig ikinci Ünye 1957 bu hafta Yeni Amasyaspor’a konuk olacak. Ünye 1957 geçtiğimiz hafta Çarşambaspor ile evinde 1-1 berabere kalarak şampiyonluk yarışında yara aldı. Bu yarıyı telafi etmek için diğer şampiyonluk adaylarından Yeni Amasyaspor deplasmanında telafi etmek isteyecek.
Yeni Amasyaspor ise ligde oynadığı üç maçta 4 puan toplayarak şamiyonluk yarışındaz ağır yara aldı. Daha fazla yara almak istemeyen yeşil beyazlılar taraftarlarının desteği ile bu zorlu mücadeleden üç puan bekliyor.
Ligde oynadığı üç maçta üçte üç yapan Ladik Belediye ise bu hafta Altınordu deplasmanına çıkacak.
Havza Belediye ligin süpriz ekiplerinden 1074 Çankırıspor’a konuk olacak. Sinopspor ise Kastamonu Özel İdaresporu ağırlayacak.
Lige şampiyonluk mücadelesi ile başlayan Çarşambaspor ise ligde yaşadığı puan kayıpları ile 1 puanda bulunuyor. Bu hafta Safranbolusporu konuk edecek. Sungurlu Belediyesi ise turhalspor’u ağırlayacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.