logo

reklam

UYUŞTURUCU SATICILARI TAKİPDE

artunayEmniyet Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Bürosu ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yapan zehir tacirlerine yönelik operasyonları sürüyor.
Emniyet Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan 5 şüpheliden 4’ü “uyuşturucu madde ticareti yapmak suçlamasıyla sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandı. Bir şüpheli ise denetim serbestlik ile serbest bırakıldı.
Emniyet Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Bürosu ekipleri tarafından iki ayı aşkın süre içerisinde yürütülen uyuşturucu madde ticareti yapan zehir tacirlerine yönelik operasyon sonucunda geçtiğimiz gün il genelinde gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonlarda, şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramalarda da, Şüpheli T.İ.’nin ikametinden 5,16 gr kenevir bitkisi tohumu, Şüpheli İ.T.’nin ikametinden 11,55 gr esrar maddesi ve Şüpheli K.T.’nin ikametinden 1 adet 9 mm çapında tabanca ve bu tabancaya ait 1 adet şarjör ile 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.
Amasya Emniyet müdürlüğünde ifadeleri alındıktan sonra Uyuşturucu Madde Bulundurmak Ve Ticaretini Yapmak, Nakletmek, Kullanımını Kolaylaştırmak ve Kullanmayı içeren TCK-188-190 ve 191 suçlarından haklarında düzenlenen soruşturma evrakıyla birlikte Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi. Savıcılka yapılan sorgulamalarından sonra savclğın tutuklama talebi ile sevk ettiği mahkemede şüphelilerden S.E., T.İP., İ.T. ve A.G. tutuklandı. K.T. ise denetimli serbestlik kararıyla serbest bırakıldı.
Tutuklanan uyuşturucu madde ticareti yapan zehir tacirleri Amasya E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Share
858 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle