logo

reklam

Uyuşturucu tehlikesi okul önlerinde değil, hayatın her yerinde! Okul yolu tehlikelerle dolu

okul yoluSentetik uyuşturucuya başlama yaşının ülke genelinde 13-14’e düşmesinin, ebeveynleri endişelendirdiği gibi uyuşturucu tacirlerinin de iştahını kabartıyor.
Polis okul önlerinde gerekli önlemleri alıyor, uyuşturucu konusunda tehlikenin, bilinenin aksine okul önlerinde değil, her yerde olduğu gözleniyor.
Amasya’da polisin okul önlerinde aldığı önlemi bilen madde bağımlı ve uyuşturcu tacirleri ile birlikte küçük yaşdaki kız çocukları taciz eden kişiler kış mevsiminin gelmesi ile kimsesiz kalan okula yolundaki parkları tercih ediyor.
Uyuşturucu madde tacirleri için okul önlerinin satış için güvenli olmadığını belirten bağımlılık uzmanıları, “Okul giriş çıkışlarında polisin aldığı önlemler, okula gelip giden yüzlerce öğrencinin, öğretmenin olması, zaman zaman okul önlerine çocuğunu almaya gelen velilerin varlığı, servis şoförlerinin olması, resmi teçhizatlı güvenlik görevlilerinin varlığı, torbacı tabir edilen uyuşturucu madde satıcıları için tehlike arz etmektedir. Tehlikeyi okul önlerinde değil sokaklarda, parklarda, kafelerde, otobüs duraklarında, bar, pavyon, müzikli eğlence merkezlerinde vs. hayatın her alanında görebiliriz, çünkü uyuşturucu madde tehlikesi hiç tanımadığınız, ilk kez gördüğünüz birisinden değil, en yakın arkadaştan gelmektedir.” uyarısında bulundu.
Bu arada Amasya’da objektifleremize takılan fotoğraf karelerinde Amasya’da sabah okul yolu üzerinde bulunan bir parkda yetişkin bir erkek ile okula gitmek için evden çıkan üç kız çocuğunun parkda buluşması ve sonrası hiçde benimsenecek bir fotoğraf karesi değil. Kız çocuklarını ağına düşürme derdinde olan bu yetişkin erkek, yanına gelen polis memurlarına okul arkadaşı olduklarını söylüyor. Oysaki!.. erkek, kız çocuklarından yaşca oldukca büyük. Erkek çocuğun üzerindeki kıyafet ve sakallı oluşu hiçde öğrenci kıyafeti değil.
Bu fotoğraf karesindeki erkek çocuğu yalnız kendisi suçlu değil!.. çocuklarını okul yolunda yalnız bırakan anne babalar kadar, o çocukları oralarda görüp umursamayan insanlarda en byük suçlular arasında. Unutmayın o kız çocukları sizinde çocuğunuz olabilir.

Share
1321 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle